Як же захистити свій автомобіль від корозії?

Для початку, потрібно розібратися, як вона з’являється. Корозія – це природний процес окислення металу. Окислення відбувається при контакті, як з водою, так і з повітрям. Так, так, повітря викликає корозію металу, оскільки він містить частинки води. Причому, чим більш вологе повітря, тим швидше метал буде кородувати при контакті з ним. При попаданні на незахищений метал, волога проникає у структуру металу (кристалічну решітку) і, внаслідок процесу окислення, змушує метал руйнуватися. Якщо ж після потрапляння вологи чи рідини в кристалічну решітку металу вона замерзає, то, (із-за розширення води на 9% при замерзанні), корозійні метал, фактично починає руйнуватися на очах. Ремонт бампера Киев на СТО «Эксперт»!

Для того, що б ваша машина не розвалилася, з-за дощу і вологого повітря, потрібно дотримуватися основні правила захисту автомобіля від окислення.

Для початку, постарайтеся частіше обезжиривать кузов машини. Зробити це можуть на будь-авто мийці. Бажано, що б машина піддавалася процесу знежирення, хоча б раз на місяць. Причому, проходити цю процедуру рекомендується як новим, так і машинам, які давно в експлуатації. Знежиренням прибираються не потрібні домішки з кузова машини, які, як правило, прискорюють процес корозії. А так само, знежирена поверхню краще чинить опір впливу вологи.

Обов’язково слідкуйте за станом фарби. Справа в тому, що фарба кузова, є природним щитом від корозії. Поки машина повністю ідеально пофарбована, іржі ви можете не боятися. Як тільки на кузові з’являється найменша подряпина або скол лакофарбової поверхні, на відкриту поверхню потрапляє волога і іржа, як ракова пухлина, починає розповзатися по всьому кузову. Тому обов’язково слідкуйте за станом фарби. Якщо ви виявили подряпину, неодмінно постарайтеся зафарбувати. Причому, зверніть увагу, на те, що фарба повинна бути максимально близька за складом, до тієї, якої вже покритий автомобіль, інакше можливо не повноцінне зафарбовування.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *