Тайський масаж

Тайський масаж заснований на прийомах, які впливають не стільки на м’язову систему людського організму, скільки на його енергетичні зони (так звані біологічно активні точки і меридіани) тайский массаж для мужчины. Тому його можна порівнювати з точковим масажем шиацу і з рефлексотерапією.

Проте в тайському масажі дію проводитися не на локальну зону – тут у процесі бере участь весь організм: від кінчиків пальців ніг і рук (де, як відомо, зосереджено безліч точок, що відповідають за різні системи і органи) до маківки голови.

Основним прийомом тайського масажу є натиснення, яке проводиться не тільки кистями рук, але і ліктями, а також колінами і в цілому всім тілом. Метою практики традиційного тайського масажу як раз і є, головним чином, досягнення глибокого розслаблення і, в той же час, активного наповнення життєвими силами, а відповідно – створення того дивного стану гармонії. Разом з тим, паралельно відбуваються важливі фізіологічні процеси (збільшення рухливості суглобів, підвищення тонусу кровоносних судин).

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *