Ставки

Російські Букмекерські компанії приймають ставки тільки у клієнтів, яким виповнилося 18 років. Ця вимога Федерального закону № 44-ФЗ «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор»: у статті 4 зазначено, що клієнтом БК має бути фізична особа, яка досягла 18 років. Ми розповімо вам Со скольких лет можно делать ставки.
Чи є легальні БК, в яких можна робити ставки до 18 років?
Ні. Всі легальні Букмекерські компанії дотримуються вимог законодавства. За порушення компанію оштрафують на суму від 300 тисяч до 1 мільйона рублів. У деяких випадках покарання ще жорсткіше: діяльність букмекерської компанії можуть призупинити на термін до 90 днів або зовсім позбавити ліцензії.
Спосіб перевірки віку клієнта залежить від букмекерської компанії. Російських клієнтів частіше перевіряють за даними паспорта або за допомогою верифікованих акаунтів в «держпослуг» або платіжних системах.
Як Фонбет перевіряє вік клієнтів?
За допомогою процедури підтвердження особи. Клієнти всіх легальних БК підтверджують персональні дані, в тому числі вік. У Фонбет є кілька способів підтвердження особистості:
за даними паспорта;
через аккаунт «держпослуг» зі статусом » підтверджений»;
по карті клієнта клубу Фонбет;
за підтвердженим QIWI гаманцю.

Якщо у вас немає аккаунта в» держпослуг», клубної карти або підтвердженого гаманця в QIWI, то швидше за все підтвердити особу за допомогою паспорта.
Чи можна зареєструватися за паспортом повнолітнього знайомого?
Ні. При підтвердженні особи ви повинні використовувати дані свого паспорта.
За правилами Фонбет клієнти виводять виграш тільки на ті платіжні кошти, які їм належать – зареєстровані на їх ім’я і використовуються тільки ними. При невідповідності даних, зазначених в акаунті Фонбет, і реквізитів платіжних засобів компанія має право відмовити у виплаті.
У деяких випадках при виведенні виграшу служба безпеки Фонбет проводить додаткову перевірку особистості. В такому випадку вам запропонують надіслати фотографію з паспортом в руках або зателефонувати з менеджером компанії по відеозв’язку. Якщо дані не підтвердяться, всі вже укладені парі будуть розраховані з коефіцієнтом 1.00, а рахунок може бути заморожений.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *