Букмекерские конторы

У Росії працює близько двох десятків букмекерських контор. Ми розповімо про те, на що звертати увагу при виборі БК, і про те, які фішки і бонуси є у найбільших онлайн-букмекерів країни. Ми розповімо, що це букмекерские конторы онлайн.

Що таке легальна букмекерська контора?
Букмекерська контора — БК) — гральний заклад, що приймає ставки в основному на спортивні змагання. Аналітики БК оцінюють ймовірність події і визначають його коефіцієнт: якщо ставка гравця виграє, її сума множиться на виставлений коефіцієнт, отримана сума і є виграшем. Якщо передбачити результат події не вдалося, ставка програє, і гроші дістаються букмекерській конторі.

Зараз легальні букмекери РФ працюють як офлайн, у форматі пунктів прийому ставок (ППС), так і онлайн в Інтернеті. Адреси ППС в кожному великому місті Росії можна знайти у нас, в розділі Букмекерські клуби (ППС). У пунктах прийому ставок здійснюється готівковий розрахунок, а виплата виграшів проводиться через касу.

Однак з весни 2020 року набирає популярність грати на ставках онлайн. Зробити ставку онлайн можна або на офіційному сайті букмекерської контори, або в мобільному додатку. Чим зручніше сайт або Мобільний додаток, тим більше шансів у букмекера залучити нових клієнтів.

Як вибрати букмекера в 2021 році?
Вибирати надійну букмекерську контору для комфортної гри online можна за різними критеріями: для кого-то важливий розмір коефіцієнтів, хтось шукає кращих букмекерів з бонусами для нових гравців, а хтось віддасть перевагу грати у одного з великих букмекерів. У кожного гравця свої пріоритети, тому наведений порядок критеріїв можна вважати випадковим. Звертати увагу слід виключно на самі характеристики.

Legalbet розробив кілька рейтингів букмекерських контор за ключовими для гравців характеристиками:

Популярність букмекера. Позиції в цьому рейтингу визначаються активними користувачами Legalbet. Щоб підвищити об’єктивність рейтингу, враховуються голоси тільки реальних користувачів.
Коефіцієнт. Цей критерій є одним з головних для багатьох гравців, адже чим вище коефіцієнти, тим більше можливий виграш. Топ букмекерських контор в цьому рейтингу залежить від величини коефіцієнтів, запропонованих на її сайті.
Надійність. Якщо букмекер не виплачує виграш, то не важливо, наскільки високі коефіцієнти пропонує контора. Гравець завжди повинен бути впевнений: якщо він виграв чесно, то він отримає свої грошові кошти. Цей рейтинг враховує надійність легальних букмекерських компаній в плані виплати грошей і вирішення спірних ситуацій.
Вибір ставок. Головними параметрами при складанні цього рейтингу були варіативність ставок на фори і тотали у футболі, а також розпис на теніс, баскетбол і хокей.
Live-сервіс. Ставки в Лайві — це парі, які гравці укладають по ходу події. При ранжируванні рейтингу враховувалася кількість ставок по ходу матчу, глибина розпису, швидкість прийому і розрахунку лайв-ставок.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *