Captain Morgan

Ром Captain Morgan володіє цікавою історією, адже вперше він був створений справжнім піратом Генрі Морганом, ім’я якого вселяло жах в районі Карибських островів. Історія його піратства закінчилася в 1671 році, коли Іспанія і Англія підписали мирний договір, а в 1673 році За заслуги перед Англією він був нагороджений титулом «сірка» і призначений віце-губернатором Ямайки, де і створив оригінальну рецептуру піратського напою. Детальніше на https://www.jelzinvodka.com.ua/shop/rom-kapitan-morgan-2-litra/.

У наші дні основна частина виготовлення рому Captain Morgan також здійснюється на Ямайці, де з добірного ямайського очерету в ретифікаційних колонах безперервного типу отримують дистилят найвищої якості. Отриманий спирт доставляється в Англію, де ром і витримується в дубових бочках. Що найчастіше спадає на думку при згадці піратів? Напевно, одне з найбільш згадуваних фраз- » Йо-хо-хо і пляшка рому!».

Ром глибоко вкоренився в масовій свідомості, як напій справжнього пірата. А що ви скажете, якщо дізнаєтеся, що Captain Morgan Original був створений справжнім піратом ще в ті часи, коли піратство було поширене? Так, саме так! Ром Captain Morgan Original створений піратом з Генрі Морганом в XVII столітті.

У ті неспокійні розбійні часи знаменитий пірат Морган закінчив піратствувати, так як Англія та Іспанія нарешті уклали мирний договір, і потреби в Піратах не стало як такої. Через 2 роки за заслугу перед короною Генрі Морган отримав титул «сер» і став губернатором Ямайки. Обжившись на новому місці, знаменитий пірат зайнявся виготовленням другої своєї пристрасті в житті — рома. І у нього чертовски добре це вийшло!

Більше 30 років тому лінійка знаменитої ромової марки поповнив Captain Morgan Original Spiced Gold, який тут же завоював визнання в багатьох країнах, як один з кращих ромів у світі. Секрет успіху полягав в особливій технології виробництва з додаванням до складу спецій з Карибських островів, що дало напою м’який і неповторний смак екзотики.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *