GG.BET

Проект ggbet розроблений ентузіастами і колишніми професіоналами кіберспорту. Наша мета-створити зручну і зрозумілу платформу для ставок на всі найцікавіші кіберспортивні події в світі.

На GG.BET можна завжди просто і швидко зробити ставку. Наш процес виплат максимально прозорий. Щоб бути завжди доступними ми створили функціональну мобільну версію сайту, яка буде працювати на будь-якому пристрої.

Для вашої зручності ми підтримуємо більшість популярних платіжних систем.

Якою грою б ви не захоплювалися, у нас ви завжди знайдете актуальну інформацію і свіжі новини про найголовніші події в світі кіберспорту, які допоможуть вам зробити вдалі ставки!

Ми публікуємо це положення Про захист інформації, оскільки віримо, що правильні бізнес відносини будуються тільки на чесності і довірі. Тому конфіденційність вашої інформації надзвичайно важлива для нас.

Ви можете насолоджуватися грою, знаючи про те, що ми вживаємо всіх заходів щодо забезпечення збереження ваших транзакцій. Ваше ім’я, поштова адреса, e-mail адреса, телефонний номер, дата народження, стать, IP адреса та інша інформація є приватною і конфіденційною і не підлягає передачі, продажу та поширенню третім особам.

У нас діє анти-спам політика. Всі листи, що відправляються нашим гравцям, відносяться до їх ігрових акаунтів, а також можуть містити інформацію про нові можливості в казино, ставки та актуальні промо матеріали. Частота рекламних розсилок може варіюватися і досягати до 3 листів на добу.

Гравці залишають за собою право відмовитися від розсилки-в такому випадку необхідно зв’язатися зі службою онлайн-підтримки або відписатися в будь-який час, клікнувши на посилання внизу листа.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *