Сервис напоминаний

Зі мною нещодавно зв’язалися розробники сервісу нагадувань Запам’ятай!Лі і попросили дати анонс їх проекту. Я на проект подивився, і він мені дуже навіть сподобався. Якщо коротко, то цей сервіс дозволяє безкоштовно зробити собі нагадування про дні народження, встерчах і інших датах, так що ви більше ніколи не пропустите важливі події. Найкращій Сервис напоминаний.

Наведу спочатку текст, який дали мені автори, а потім додам кілька слів від себе.

Кожен з нас хоч раз у житті забував про важливу подію. Забули про річницю весілля, невчасно привітали маму з днем народження, по запарці забули про своє професійне свято і т. п.

Ви коли-небудь вибирали подарунок другу або колезі по роботі по дорозі на його день народження? Дзвонили близькій людині в 9 вечора щоб привітати його з днем народження, хоча всі пристойні люди вже привітали в першій половині дня? Забували коли-небудь про річницю власного весілля? Пропускали по запарці матч улюбленої футбольної команди?

Саме для таких випадків створено сервіс Запам’ятай!Лі, завданням якого є нагадувати вам про важливі події.

Основні особливості та можливості сервісу Запам’ятай!чи
Реєстрація в один клік. Можна увійти на сайт за допомогою аккаунта ВКонтакте\Facebook\Однокласники, або ввівши адресу електронної пошти та пароль.
Ви більше не забудете жодної важливої дати. Ви будете отримувати нагадування по SMS і E-mail. Можна налаштувати отримання нагадувань за 2 тижні, за тиждень, За 3 дні, або в день події. Можна вибрати всі варіанти відразу!
У вас є можливість «запам’ятати» дні народження друзів з соціальних мереж. На відповідній сторінці потрібно просто вибрати тих друзів, про чиїх дні народження вам важливо не забути, і Запам’ятай!лі буде відправляти вам нагадування.
Сервіс дуже простий в обігу. Завжди гранично ясно, які дати на підході.
Додаючи дні народження та інші дати в Запам’ятай!чи ви звільняєте свою голову для нових цікавих думок та ідей. Вашу уважність гідно оцінять всі ваші друзі і знайомі!

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *