Ремонт ванной комнаты

Ремонт ванної кімнати під ключ дуже актуальний, так як людина завжди прагнути до досконалості, затишку і комфорту. На ринку України сьогодні діє безліч організацій, які надають населенню Ремонтні послуги. Але, на жаль, професіонали нечасто зустрічаються на нашому шляху. Ми пропонуємо оставить заявку на ремонт.

Ви втомилися від пошуку грамотних фахівців-ремонтників, які роблять вам якісний ремонт у ванній кімнаті за доступними цінами? Або Вам необхідно зробити терміновий ремонт, але пошуки злагодженої команди поки що виявилися марні? Тоді ми із задоволенням презентуємо свої послуги Вам. Що включає Капітальний ремонт ванної кімнати?
Ремонт ванної включає наступні пункти:

1підготовчі роботи: прибирання приміщення, зміна Старої керамічної плитки (якщо вона була у вашій ванній) або зняття шпалер.
2обдумується дизайн приміщення. Яким би складним і хитромудрим не був би дизайн-ми впораємося з будь-яким завданням, вислухаємо Ваші ідеї.
3Покупка заздалегідь обдуманого типу сантехніки, меблів, системи теплих підлог (якщо такі були дизайнерським рішенням передбачені). Після покупки вище перерахованих матеріалів купуються і основні оздоблювальні матеріали для ремонту.
4Проводятся Демонтажні роботи. Якщо в планах було перепланування, зробити з маленькою ванною і туалету одну простору і зручну – наші майстри почнуть здійснювати перепланувальні роботи. Якщо було вирішено об’єднати ванну і туалет – професіонали роблять ремонт не тільки першого санвузла (який планувався раніше), але і другого санвузла (куди буде примикати перший).
5приступають безпосередньо до основного типу робіт. У дану категорію входить монтаж труб водопостачання, монтаж з’єднань з каналізацією. За бажанням клієнта ми можемо заховати всі труби в стіни, щоб зберегти естетичну привабливість приміщення.
Після того як робота з трубами завершена – ми робимо стяжку підлог, монтаж теплих підлог (якщо клієнт буде цього хотіти), професійний монтаж проводки. Потім-штукатуримо стіни і шпаклюємо стелю.

6отделочние роботи, коли робиться укладання плитки, обробка стелі (наприклад, вагонкою) і установка дверей.
7Установка сантехніки: ванної (або душової кабіни), туалетного блоку, умивальника і змішувачів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *