Инокулянт для Нута

Ми пропонуємо інноваційний препарат інокулянт-високоактивних конкурентоспроможних бульбочкових бактерій Євронорм Різо, призначений для інокуляції насіння нуту і сочевиці перед посівом, який можна купити у нас за найвигіднішою ціною в Україні безпосередньо від виробника.
Розглянемо докладно для яких рослин, і з якою метою застосовуються інокулянти. Інокуляцію часто використовують для бобових культур. Це соя, нут, горох, сочевиця, квасоля, люцерна. Цей спосіб здешевлює способи вирощування бобових культур. Бактерії, які називаються бульбочковими, потрапляють в коріння за допомогою волосків на коренях. Мікроорганізми, просуваючись до кореня по волосу, виробляє слизьку масу, утворюючи довгі з’єднання. Ці сполуки, в свою чергу, проникають прямо в центр кореня. Детальніше на https://agroexp.com.ua/inokulyant-dlya-chechevicy-nuta-kupit. Всередині відбувається швидке розмноження мікроорганізмів. Це призводить до швидкого поділу клітин сільськогосподарської культури навколо вогнищ бактерій. Так з’являються бульби.
Далі між живими мікроорганізмами і рослинами відбувається симбіоз. Бобові культури живлять мікроорганізми мінеральними солями і вуглеводами, а бактерії дають амонійний азот. Він розподіляється по фазах зростання однаково.
Також інокулянти використовують під час обробки перед посівами інших сільськогосподарських культур – це: ТЕХНІЧНІ, просапні, зернові колосові, соняшник, кукурудза та ін.завдяки цьому зміцнюється імунітет культур, і з’являється захист від багатьох інфекційних захворювань.
Як правильно вживати інокулянти, і в яких дозуваннях

Інокулянти діляться на:

  • сухі;
  • рідкі;
  • рідкі, в яких міститься екстендер.
    Кожен з видів наноситься за своєю схемою. Розповімо, як правильно вживати і в яких дозах кожен вид.
    Інокулянти сухі наносять за добу до посіву насіння. Для цього насіння перемішуються з інокулянтом тим способом, який вам більше підходить. Це може бути Бетономішалка, бункер сівалки або вручну лопатою на поліетилені. Насіння можуть бути сухими або зволоженими. Обробляється стільки насіння, скільки буде висіяно за день. В інструкції до препарату ви знайдете норми витрати інокулянта для кожної культури.
    Рідкі інокулянти наносять за допомогою стаціонарних або пересувних протруйників, в яких повинен бути правильно налаштований регулятор потоку насіння. Багато інокулянти можна додавати з пестицидами, спочатку пестициди, а через кілька днів-інокулянти. Ідеальним варіантом буде обробка насіння в день посіву культури, тоді в воду спочатку додають інокулянт, а потім гербіцид, фунгіцид, інсектицид. Вода для розведення інокулянта не повинна містити хлору, який сприяє руйнуванню бактерій, які гинуть також в холодній воді і без кисню. Слід зазначити що рідкі інокулянти більш ефективні ніж сухі, оскільки мають краще розчинність і більш зручні в приготування робочого розчину.
Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *