Експертиза

У Москві відібрані кращі проекти в номінації розвитку внутрішнього і зовнішнього туризму. Вони обиралися в рамках конкурсу «Моя країна – моя Росія». Всього проекти були надіслані з 52 регіонів Росії. У сумі номінантів виявилося 334. Проте в ході очного етапу відбору на подальшу перемогу залишилося всього 22 претендентаОрганизаторами круглого столу виступили Комісія Громадської палати Російської Федерації по територіальному розвитку та місцевого самоврядування, Громадська рада при Федеральному агентстві по туризму та ФРОС Region PR. Детальніше на www.odev.io.

На заході планується представити кращі регіональні туристичні практики за підсумками проведення Федеральних туристичних премій: Національна премія в області подієвого туризму Ukrainian Event Awards, Всеросійська туристська премія «Маршрут року» і Всеросійський фестиваль-конкурс «Туристичний сувенір», які проводилися за інформаційної підтримки Федерального агентства з туризму.

В рамках круглого столу відбудеться 19 виступів спікерів з 14 регіонів Росії: Москва і Санкт-Петербург, Алтайський край, Воронезька, Іркутська, Кіровська, Ростовська, Саратовська, Тверська, Ульяновська області, Республіка Башкортостан, Республіка Бурятія, Республіка Марій Ел, Республіка Удмуртія.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *