Знакомства

Найвідомішим з них, безумовно, є Надя Команечі, молода румунська гімнастка, яка в один літній вечір в Монреалі в 1976 році отримає ідеальний рейтинг 10 в асиметричних барах. Вона стане комуністичним символом сім’ї Чаушеску, яка тоді панувала над Румунією. На жаль і занадто часто Румунія римується з romanichel або рома, як їх іноді називають. Ця трохи сірчана репутація не залишає чоловіків байдужими. Дійсно, румунська жінка красива, і вона це знає. Як і Молдова, не дуже далеко, Румунський народ складається з різних витоків, вчена суміш між Сонцем Італії і східнослов’янським характером. Румунські жінки вміють спокушати і зачаровувати серця французьких самотніх чоловіків, тим більше, що дуже часто вони знають мову Мольєра, з історичних міркувань.
Румунія, знаходиться трохи південніше України.
Якщо столиця Бухарест femmes roumaines знаходиться на півдні, то вся північна частина межує з Україною по Карпатських горах, про які ми вже говорили. Це чудовий кінний регіон між Карпатами і Дунаєм, який також має доступ до Чорного моря на сході. Проте, в умовах складної економічної ситуації дорослі працездатного віку, як правило, відправляються за Ельдорадо на захід, до Франції, Іспанії або Італії. Румунська мова, латинська мова, на відміну від слов’янських мов, що використовують кирилицю. Ця масова імміграція турбує влади країни, які прагнуть обмежити витік мізків з моменту закінчення комуністичного тоталітарного режиму, введеного сім’єю Чаушеску протягом майже 30 років.

Румунська жінка робить дебати
Як ви можете оцінити в цьому видатному репортажі про Надя Команечі, Румунський народ, включаючи жінок, пережив 30 років комунізму і жахливої убогості. Ціною надлюдських зусиль все населення було залучено до погашення боргів країни. В результаті легко зрозуміти, що румунські жінки усвідомлюють важливість грошей. Коли виживаєш, вчишся справлятися з собою, і всі засоби хороші, щоб впоратися з цим. (включаючи організовані шлюби ?) Тоді як чоловікові, який шукає любові, важливо буде звернути увагу.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *