Ликвидация предприятия

Дякуємо вам за проявлений інтерес до офіційного сайту Закритого акціонерного товариства «Центр ліквідації підприємств».

Центр ліквідації підприємств — група компаній, з 2009 року професійно займається ліквідацією і банкрутством юридичних осіб і індивідуальних підприємців на всій території Республіки Білорусь. Наша компанія є одним із засновників професійної ліквідації юридичних осіб в Білорусі, однією з двох перших компаній-професійних ліквідаторів країни. Ми розповімо, що це ликвидация предприятия

Організація спеціалізується виключно на ліквідацію та банкрутство юридичний осіб та ВП, а з 2016 року також «альтернативної ліквідації суб’єктів господарювання, що допомагає нам бути кращими у своїй справі. В нашу команду входять кваліфіковані юристи (в тому числі з досвідом роботи на посаді судді економічного суду), бухгалтери, аудитор, 4 атестованих антикризових керуючих, а також фахівець з науково-технічної (архівну) обробці документації.

В даний момент наша компанія займає одну з лідируючих позицій серед представників свого сегмента за кількістю одномоментно проведених процедур ліквідації фірм. Станом на 1 жовтня 2019 року ЗАТ «Центр ліквідації підприємств» виконувала функції ліквідатора 32 суб’єктів господарювання. Ще по 53 суб’єктам нашими керуючими ведуться провадження у справах про банкрутство. За підсумками роботи компанії за період з 2009 по 2017 рік з ЄДР виключено понад 420 юридичних осіб та індивідуальних підприємців.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *