Печать на ткани

Друк на тканині особливо актуальна для людей які займається зовнішньою і внутрішньою рекламою, виставкової продукцією, одягом, а також оформленням інтер’єрів. Найкраща печать на ткани харьков/
Цифровий друк на тканині, динамічно входить на ринки малотиражного виробництва предметів одягу, інтер’єру, і ексклюзивних фешн-проектів.
Ми використовуємо сублімаційний спосіб друку, для нанесення зображень на тканини. У сублімаційному друку використовується спеціальний широкоформатний принтер і термопрес. Спочатку, зображення друкується спеціальним чорнилом на термотрансферному папері, потім під впливом великої температури, переноситься в пресі на матеріал.
Для стандартної сублімаційного друку можна використовувати практично необмежений набір тканин. Головне, щоб тканина для друку була світлого кольору і містила не менше 70% поліестеру. Зображення нанесені на тканину сублімаційним способом мають високу стійкість до механічних і атмосферних впливів, прання і ультрафіолету.
Широкоформатний друк на тканині дозволяє створювати такі унікальні вироби як: прапори, вимпела, розтяжки, штори з фотодруком і рулонні штори, ексклюзивна постільна білизна, персоніфікований одяг.
Цифровий друк на тканині дає великі можливості для унікального оформлення інтер’єру, створення ексклюзивної реклами та одягу. 
Телефонуйте і робіть замовлення прямо зараз!

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *