Webmoney

Угода по користуванню Онлайн сервісу обміну титульних знаків Obmen.CC. У нас найкращій вывод webmoney.

 1. Сторони угоди.
  Даний договір укладається між Онлайн сервісом обміну титульних знаків, далі Obmen.CC — з одного боку, і Замовник, в особі того, хто скористався послугами Obmen.CC — з іншого боку.
 2. Термін.
  2.1. Обмін титульних знаків-повністю автоматичний продукт Інтернет обслуговування, який надається Obmen.CC на підставі даних правил.
  2.2. Замовник-фізична особа, яка погоджується з умовами Obmen.CC і даної угоди.
  2.3. Титульний знак — умовна одиниця тієї чи іншої платіжної системи в Мережі Інтернет, яка відповідає розрахункам електронних систем і позначає обсяг прав, відповідних договором системи електронної оплати та її Замовника.
  2.4. Заявка — інформація, передана Замовником для використання коштів Obmen.CC в електронному вигляді і підтверджує про те, що він приймає умови користування сервісом, які пропонуються Obmen.CC в даній заявці.
 3. Умови угоди.
  Дані правила вважаються створеними за рахунок умов суспільного оферти, яка формується під час подання Замовником заявки і є однією з головних складових цього договору. Громадської офертою іменуються відображаються Obmen.CC відомості про умови подання заявки. Головним складовим громадської оферти є дії, вчинені в завершенні подачі заявки Замовником і говорять про його точні наміри здійснити операцію на умовах запропонованих Obmen.CC перед завершенням даної заявки. Час, дата, і параметри заявки створюються Obmen.CC автоматично в момент закінчення формування даної заявки. Пропозиція має взятися Замовником протягом 15 хвилин від закінчення формування заявки. Договір вступає в силу з моменту надходження титульних знаків у повному розмірі, зазначеному в заявці, від Замовника на реквізити Obmen.CC. Операції з титульними знаками обліковуються згідно з правилами, регламентом та формату електронних систем розрахунків. Договір дійсний протягом строку, який встановлюється з моменту подання заявки до розірвання з ініціативи однієї зі сторін.
 4. Предмет угоди.
  Шляхом використання технічних методів і автоматизованого програмного забезпечення Obmen.CC зобов’язується виконувати обмін титульних знаків за комісійну винагороду від Замовника, після подачі даними особою заявки і здійснює це шляхом продажу титульних знаків іншим Замовникам, які бажають їх придбати по сумі, зазначеній не нижче, ніж у заявці поданої Замовником. Грошові кошти Obmen.CC зобов’язується переводити на зазначені Замовником реквізити. У разі виникнення під час обміну прибутку, вона залишається на рахунку Obmen.CC як додаткова вигода і премія за комісійні послуги.
 5. В додаток.
  5.1. Якщо в процесі передачі титульних знаків Замовником на реквізити Obmen.CC, останній отримує суму меншу ніж зазначено в заявці з різницею не більше 1%, то Замовник зобов’язаний оплатити різницю цілком.
  5.2. У разі, коли титульні знаки не надсилаються Obmen.CC на зазначені реквізити Замовника протягом 24 годин, Замовник має повне право вимагати розірвання угоди та анулювати свою заявку, тим самим здійснюючи повернення титульних знаків на свій рахунок у повному обсязі, в даному випадку відшкодування комісії пов’язаної з даною заявкою возмещяет Obmen.CC. Заявка на розірвання угоди та повернення титульних знаків виконується Obmen.CC у тому випадку, якщо грошові кошти були переведені на зазначені реквізити Замовника. У разі анулювання договору, повернення електронної валюти здійснюється протягом 24 годин з моменту отримання вимоги про розірвання договору. Якщо затримки при поверненні виникли не з вини Obmen.CC він не несе за них відповідальності.
  5.3. Якщо титульні знаки не надходять від замовника на рахунок Obmen.CC протягом зазначеного терміну, з моменту подачі заявки Замовником, угода між сторонами розривається Obmen.CC з одного боку, так як договір не вступає в дію. Замовник буде повідомлений на електронну пошту, зазначену в заявці. Якщо титульні знаки надходить на реквізити Obmen.CC після зазначеного терміну, то такі кошти очікують обробки в ручному режимі оператором Obmen.CC, причому Obmen.CC зобов’язується виконати дану заявку протягом 24 годин.
  5.4. Якщо відбувається затримка переказу коштів на реквізити, зазначені Замовником, з вини платіжної системи, то Obmen.CC не несе відповідальності за збиток, що виникає в результаті тривалого надходження грошових коштів. У цьому випадку Замовник повинен погодитися з тим, що всі претензії будуть пред’являтися до платіжної системи, а Obmen.CC надає свою допомогу в міру своїх можливостей в рамках закону.
  5.5. У разі виявлення підробки/зміни суми заявки, спроби «зламати» програмний код Obmen.CC Замовник автоматично блокується і надалі йому буде відмовлено в користуванні сервісом Obmen.CC, причому всі титульні знаки в повному обсязі, за винятком комісій, повертаються на рахунок Замовника. Подальші спроби підробок, зломів, будуть трактуватися як Хакерські дії/Шахрайські дії, а дані Замовника будуть передані до служби безпеки Платіжних систем.
  5.6. У разі користування сервісом Obmen.CC Замовник повністю погоджується з тим, що Obmen.CC несе обмежену відповідальність відповідну рамок цих правил отриманих титульних знаків і не дає додаткових гарантій Замовнику, а також не несе перед ним додаткової відповідальності. Відповідно Замовник не несе додаткової відповідальності перед Obmen.CC.
  5.7. Замовник зобов’язується виконувати відповідні норми законодавства, а також не підробляти запити/заявки і не створювати перешкод для нормальної роботи програмного забезпечення Obmen.CC.
  5.8.Obmen.CC не несе відповідальності за шкоду і наслідки при помилковому переказі електронної валюти / титульних знаків у тому випадку, якщо Замовник вказав при подачі заявки невірні реквізити.
 6. Непередбачені обставини.
  У випадку, коли в процесі обробки заявки Замовника виникають непередбачені обставини, що сприяють невиконанню Obmen.CC умов договору, строки виконання заявки переносяться на відповідний термін тривалості форс-мажору. За прострочені зобов’язання Obmen.CC відповідальності не несе, втрати пов’язані з цими обставинами НЕ ложаться на Obmen.CC.
 7. Форма угоди.
  Дана Угода, обидві сторони, в особі Obmen.CC і Замовника, приймають як рівноцінний за юридичною силою договір, позначений у письмовій формі.
Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *