Отдых в Турции

Туреччина ― така, якою її бачите ви
Слово «Туреччина» викликає у мандрівника розхожі асоціації: край для любителів відпустки по системі «все включено», місця для розміреного приморського проведення часу, потоки пустопорожніх курортників, можливість придбати недорогі шкіряні речі, текстиль і прикраси.
Але країна настільки багата історичними пам’ятками, різноманітними розвагами та колоритними пейзажами, що її гідності набагато ширше цих стереотипів. Навіть один від одного курорти Туреччини кардинально різняться оздоровчими ресурсами, можливостями активного відпочинку, флорою. Якщо відвідати поспіль кілька зон відпочинку, складеться ілюзія, що ви побували в різних державах. Путівки в Туреччину ― це завжди гарантія кращого сервісу, якісного харчування, гостинності і безпеки. У нас отдых в Турции в мае.

Аланія і околиці
Пляжний відпочинок в Туреччині відрізняється інтенсивністю туристичного потоку, широким діапазоном цін, різних поверхневим шаром берегової зони ― пляжі тут піщані і галькові. Одне з найпопулярніших серед туристів місць – тихе затишне містечко Аланія і його околиці. Середземне море, що омиває узбережжя, стає теплим вже в травні, а сезон триває до жовтня. Зима дуже м’яка. Літо тепле і вологе, причому спека легко переноситься завдяки близькості гір, від яких віє прохолодою.
Тут розташовано безліч готелів різного рівня — від демократичних «апартів» до розкішних п’ятизіркових гігантів. Візитними картками Аланії вважаються середньовічна фортеця на пагорбі і чудове узбережжя з білосніжним піском Клеопатра Біч.
Не менш привабливі і довколишні селища: Конакли, Інжекум, Окурджалар. Через виступаючі в море скельних мисів берегова зона розділена на невеликі бухти з пологими заходами в море. Це може зіграти вирішальну роль, щоб вибрати відпочинок в Туреччині з дітьми саме тут. Громадяни цієї країни обожнюють підростаюче покоління. Це відображається в законодавстві: за фізичні покарання діточок загрожує серйозна відповідальність. Персонал готелів із задоволенням проводить час з малечею і робить все можливе для того, щоб усім було комфортно, цікаво і безпечно.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *