Примобол

Метенолон (більш широко відомий як Примоболан, а також Примобол, Nibal) — анаболічний стероїд, похідне дигідротестостерону зі слабкою андрогенною активністю і помірним анаболічним дією. Доступний в таблетках (Примоболан) і в ін’єкційній формі (Примоболан Депот). Багато атлетів порівнюють по ефективності Примоболан і Мастерон. У нас примобол заказать

Прімоболан Депот — ін’єкційна форма препарату, яка являє собою ефір метенолона енантат. Ін’єкційна форма має тривалий період дії (за рахунок поступового переходу препарату із м’язів в кров), приблизно два тижні. За тривалістю дії Примоболан Депот схожий з Testosterone enanthate. Основний недолік цієї форми полягає в хворобливості ін’єкцій. Рідше зустрічається ін’єкційний ацетат з коротким періодом напіввиведення приблизно до двох діб.

Прімоболан Орал — форма метенолона в таблетках (метенолон ацетат), має набагато менший період дії (близько 5 годин). Примоболан в таблетках має більш високу ціну. Відмітна особливість таблетованої форми — відсутність токсичної дії на печінку, на відміну від більшості інших оральних форм стероїдів.

Оцінюючи в цілому дві форми метенолона, більшість віддає перевагу ін’єкційній формі, у зв’язку з більш низькою вартістю і більш рівномірним надходженням активної речовини в кров. До того ж деяка частина Примоболана в таблетках руйнується в печінці.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *