Ливан

Маленька Близькосхідна держава Ліван з населенням трохи більше 4 мільйонів чоловік, знаменито дивною кількістю речей. Почати можна з того, що саме тут розташований найдавніше місто на Землі — Біблос, де, крім іншого, винайшли перший алфавіт. Підемо далі. З ліванських кедрів Ной, згідно з переказами, побудував свій Ковчег, а ліванський шовк не одне століття буквально зводить з розуму близькосхідних красунь. Невтомний дослідницький дух жителів і сьогодні творить чудеса: місцева продуктивність праці — найвища на всьому Близькому Сході, а банківська система держави лише трохи відстає від швейцарської. Туристам же Ліван готовий запропонувати велику екскурсійну програму, відпочинок на узбережжі Середземного моря, буйство фарб і місцевих традицій. Але і це ще не все: в Лівані є самі що не є справжні гірськолижні курорти! Можливість потрапити сюди без візи і недовгий переліт — додатковий бонус до турам. Детальніше на http://travelarea.ru.

Віза в Ліван
Громадянам Росії Федерації для відвідування Лівану з метою туризму на терміни менше 30 днів віза не потрібна. Ну а незаміжнім жінкам у віці до 40 років можна подбати про отримання візи завчасно. Оформити її можна в консульському відділі ліванського посольства в Москві.

Гроші та обмін валюти
Обмін валюти може бути проведений в банківських відділеннях, в спеціалізованих обмінниках або на ресепшні готелів. Американський долар і євро рівноправні. Курс приблизно однаковий скрізь. Звичайно, послуги з обміну запропонують і вуличні міняйли (комісія становить 3-5 %). Керуйтеся здоровим глуздом і намагайтеся їх уникати, благо офіційні обмінні пункти розташовані повсюдно.

У Лівані спокійно приймають американські долари-найчастіше, великі ціни вказуються якраз в цій валюті. Здачу можуть видати як ліванськими фунтами, так і доларами. Кредитні картки приймаються до оплати майже у всіх готелях, магазинах і ресторанах Бейрута, а також в більшості туристичних зон великих міст Лівану. У глибинці ж розрахунок кредиткою буде проблематичним.

Перевести в готівку валюту можна в банкоматах, яких вистачає.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *