Черновцы

Чернівчани часто незадоволені рівнем транспортних перевезень у місті, адже за останні десять років у цій сфері мало що змінилося, а ціни на перевезення зростають. Особливо багато претензій до маршрутныv таксі. Про те, що маршрутки повинні зникнути як клас заявив в ефірі «5 каналу» Міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує news.finance.ua, повідомляє Черновцы. Він говорив про великі міста України.

«Маршрутки повинні зникнути як клас — в Києві, в Дніпрі, в Харкові їх бути не може. Ми докладемо всіх зусиль, щоб вони зникли», — сказав Омелян.

Але маршрутки повинні поступово зникати і в маленьких містах і причин тут декілька. По-перше це вид маршрутки, тролейбуси, який часто відштовхує від себе пасажирів, але той у кого немає вибору і не може собі дозволити власний автомобіль або таксі, закриває на це очі і продовжує їздити міським транспортом. По-друге, і це найважливіше, пасажири не впевнені у власній безпеці, коли користуються громадськими перевезеннями, адже відомо, що підприємці, які володіють маршрутками і водії часто нехтують правилами і не поспішають перевірити технічну справність транспортного засобу, ну а по-третє поведінку і хамство водіїв часто переходить всі норми і правила поведінки. Часто водії маршруток поводяться неадекватно: вони ганяють по місту, влаштовують перегони і порушують правила ПДР.

Але все ж таксі значно подорожчало і чернівчанам щодня доводиться користуватися маршрутками.

«Вважаємо, що мати власне авто для нас поки що дороге задоволення, тому користуюся для поїздок з дитиною по місту таксі або маршрутці. Останнім часом в таксі тарифи подорожчали, тому замовляємо машину для поїздки не так часто, як хотілося б», — каже чернівчанка Тетяна.

«Приїхала в Чернівці вирішити свої справи, так як була з донькою, то вирішили у вільний час поїхати подивитися на міську ялинку, — розповідає киянка Ольга, — яке ж було моє здивування, коли за таксі від готелю біля парку Шевченка до Соборної площі ми заплатили до 70 гривень.»

Таксі занадто дорого, а маршрутки і тролейбуси — брудні, зламані, переповнені так далі. У Чернівцях навіть було кілька випадків, коли тролейбус задимівся прямо під час руху, а перелякані пасажири поспішно вибігали з салону транспортного засобу.

І ось, днями з’явилася альтернатива. З’явився інтернет-канал » підвезуть Чернівці «про який розповіли в сюжеті телеканалу»Україна». Ця послуга передбачає, що вартість проїзду буде дорожче, ніж в громадському транспорті, але значно дешевше, ніж таксі, а якщо водій захоче, то підвезе безкоштовно. Ну що ж поки це тільки перша така спроба створити нову послугу для пасажирів в Чернівцях.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *