Черновцы

Насильство в сім’ї та за її межами-проблема, яка має широке поширення в Чернівцях та області. Так у 2015 р. в області було зареєстровано 3581 випадків домашнього насильства. Особливо часто це відбувається в осінньо-зимовий період, коли роботи стає менше, як і грошей, а можливості для відпочинку залишаються. Тим більше в цей період багато свят на яких люди розпивають алкоголь, а потім влаштовують з’ясування відносин. Після бійок, які є частими союзниками насильства настає стадія каяття, примирення, жертви починають звинувачувати себе, хоча потім все повториться. Отже, після такого треба обов’язково розривати відносини з насильниками і шукати кращого життя в іншому місці. Повідомляє chernivtsi-city.com.

Як повідомляють Чернівці з посиланням на bukpravda.cv.ua своєрідний випадок насильства стався в місті у дрижжзавода 7 листопада, де нетверезий чоловік накинувся на хлопчика-семикласника. Деякі ЗМІ заявили, що це була спроба зґвалтування. У соцмережах чернівчани стверджують, що чоловік навіть тягнув хлопчика в під’їзд і на ходу роздягався. І хлопчика роздягав. Невідомо хто там тримав свічку, але поліція спростовує таку інформацію. Кажуть, що ніякого фізичного насильства не було. Просто конфлікт. Або іншими словами непорозуміння між малолітнім хлопчиком і літнім чоловіком.

Останнього доставили у відділ поліції і склали адміністративні матеріали за статтею «дрібне хуліганство» і «поява в громадському місці в п’яному вигляді». Також з чоловіком була проведена профілактична бесіда з приводу інциденту.

Отже, домашнє насильство є важливою стороною українського життя. Важливою, але неприємною і вимагає викорінення. Для цього необхідно не боятися витягувати «брудну білизну на огляд суспільства». Що стосується випадку, що стався у дрижжзавода, то мається на увазі побутове непорозуміння, яке, можливо, з ким-небудь, особливо в місцях, де поліція не часто буває, а люди мають можливість придбати і випити зайву чарку горілки.

Як стало відомо 21 листопада жителі мікрорайону Гравітон зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих птахом звернення у зв’язку з тим, що у місті почастішали напади на дітей. Так, 17 листопада близько 16 години стався черговий напад на дитину в будинку №273 по вулиці Руській (Гравітон). Незнайомець в ліфті накинувся на дитину і почав її душити. За зверненням мами поліція відкрила кримінальне провадження. Поліція повідомила, що кривдника знайшли. Поліція посилила патрулювання у дворах мікрорайону.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *