Тернополь

Як повідомляє ternopil.name з посиланням на Hmarochos, одна за іншою розвинуті держави світу обмежують на своїх територіях використання тих або інших одноразових речей: поліетиленових пакетиків, одноразового посуду, вушних паличок тощо.

Це великий крок у боротьбі з надмірним споживанням дешевих одноразових товарів, що захопила всю планету.

Разом з цим це нове поле діяльності для розробників, які мають можливість створювати нові екологічні продукти, які зможуть замінити неекологічні товари. І справи у вчених і розробників просуваються досить швидко, оскільки тепер з’явилася справжня потреба в їх розробках і відповідно шанс, що їх роботу помітять.

Так італійський дизайнер Емма Сікер розробила екологічну упаковку з харчових відходів.

Процес її виготовлення досить простий. У воді замочуються залишки овочів і фруктів, до них додаються симбіотичні культури бактерій і дріжджів, а також трохи цукру. В результаті процесу ферментації, який триває два-чотири тижні, утворюються шари чистої целюлози. Після цього субстанцію необхідно підігріти і висушити – упаковка готова.

Готовий напівпрозорий матеріал має властивості, схожі на властивості паперу, пластику та шкіри. Можна отримувати різну текстуру матеріалу, висушуючи субстанцію на різних поверхнях. Наприклад, при сушінні на оргсклі, отриманий матеріал буде дуже нагадувати пластик. Дизайнер провела експерименти з різними овочами і фруктами. В результаті вона отримала різні кольори і текстури готового матеріалу.

Розроблена упаковка підходить для зберігання різних сухих продуктів: круп, чаю, сухофруктів тощо. Також матеріал придатний для виробництва одноразового посуду, наприклад, контейнерів для фаст-фуду. Єдиним недоліком нового матеріалу є його значна гідрофільність, що властиво целюлозі, а тому він непридатний для контакту з рідинами.

Виробництво цієї екологічної упаковки не вимагає великої кількості ресурсів, а після використання її можна компостувати.

До речі, подібну розробку під назвою FoodBIOPack зробила і команда Сумського національного аграрного університету. З нею команда перемогла в номінації Sustainability Award на міжнародному конкурсі University Startup World Cup в Копенгагені.

У своєму проекті вчені представили еко-упаковку для харчових продуктів, яку отримують, висушуючи розчин полісахариду. В результаті виходить еластична плівка, схожа на поліетилен. Упаковка з такого матеріалу розкладається за місяць і її можна використовувати як органічне добриво. А при бажанні упаковку можна просто з’їсти, наприклад, розмочити у воді, порізати і зварити, як локшину.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *