Window cleaning nyc

Коли ви будуєте новий будинок або ремонтуєте старий, розмір вікон є одним з найбільш важливих факторів, щоб розглянути. Вікна якраз не відповідальні для забезпечувати великий погляд, вони можуть відрегулювати температуру у вашому будинку поки робить космос здатися більші і яскравіше. Розмір вікна може вплинути на вартість вашого будинку, а також. Тому дуже важливо зробити правильний вибір ще на етапі планування. Віконні компанії можуть надавати різні типи вікон до тих пір, поки ви точно знаєте, що вам потрібно. window cleaning nyc/

Читаючи Нотації Розмір

Коли ви приходите в магазин, ви бачите позначення стандартного розміру, щоб зрозуміти розміри вікна. Позначення розміру складається з чотирьох цифр. Перші два показують ширину вікна, а другі два-висоту. Наприклад, вікно 2022 року 2 фути в ширину і 2 фути і два дюйми у висоту. Однак є одна хитрість. Фактичні вимірювання вікна зазвичай на 1/2 дюйма менше. Наприклад, розміри вікна 2020 року насправді складають 1 фут і 11,5 дюйма на 1 фут і 11,5 дюйма.

Розмір підвіконня

IRC (Міжнародний Селітебний код) заявляє що будь windowsill повинен бути встановлений хоча б 24 дюйма над підлогою. Так що, якщо ви після більшого вікна, ви не можете бути в змозі знайти діючий один. Вікна від підлоги до стелі є відмінним джерелом світла і сонячного світла, але ви не можете їх відкрити.

Висота вікна

Висота вікна не регулюється ніякими правилами. Поки він знаходиться на 24 дюйма вище підлоги, він може бути таким високим, як ви хочете, якщо стеля дозволяє. Залишаючи занадто багато простору між віконною головкою і стелею, можна зменшити кількість природного світла у вашій кімнаті. Якщо ви шукаєте енергозберігаючі вікна, залиште якомога менше простору між вікном і стелею, Якщо ви не плануєте вікно над головою.

Пропорція ширини вікна до висоти

Пропорція не регулюється правилами, тому це ваш вибір. Якщо ви плануєте певний декор для кімнати, стандартне прямокутне вікно може не доповнити його найкращим чином. У сучасній архітектурі безперервні вікна набирають популярність. Однак вони не дуже добре виглядають в традиційній архітектурі. Важливо проконсультуватися з дизайнером перед оформленням замовлення віконної компанії. Вибір правильного розміру вікна залежить в основному від ваших уподобань. Майте на увазі, що великі вікна-відмінний вибір для будь-якого приміщення, якщо вони правильно встановлені і не стають джерелом протягів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *