Проектирование внутренних инженерных систем

Погодьтеся, поки у нас в будинку тепло, з крана ллється вода, справно працює каналізація – ми цього просто не помічаємо. Але варто будь-якої з систем вийти з ладу, як наше життя перетворюється в некомфортне існування, і ми з нетерпінням чекаємо закінчення ремонту. Детальніше на http://www.teplolaguna.com/remont-i-obsluzhivanie/gazovye-kotelnye/.

Компанія «Лагуна Теплосервіс» і була створена для того, щоб наші клієнти якомога рідше потрапляли в такі ситуації. За 15 років ми відпрацювали чітку злагоджену систему обслуговування замовників і давно довели свою надійність. Пишаємося своїм дружним стабільним колективом і вважаємо, що це одна з головних причин успіху нашої компанії.

Що ми пропонуємо
Для гарантованої бездоганної роботи інженерних комунікацій у вашому будинку або офісі, ми пропонуємо комплексний підхід, що включає в себе:

Проектування внутрішніх інженерних систем.
Поставку надійного обладнання та комплектуючих.
Монтаж і налагодження інженерних систем.
Сервісне обслуговування систем опалення.

У цьому випадку ми беремо на себе всю відповідальність за безвідмовну роботу внутрішньобудинкових інженерних комунікацій і даємо серйозну гарантію на поставлену нами продукцію.

Етапи співпраці:
1. Проектування
Отже, запорука успіху – грамотний проект, виконаний професіоналами. У нашій фірмі більше 5 років працюють три інженери-проектувальники, неодноразово проходили стажування в Німеччині. Вони підготують на основі ваших побажань найоптимальніше рішення. Радимо відразу закласти в проект пристрій телекомунікаційних видів контролю, що дозволяють управляти на відстані внутрішніми інженерними системами. У нас є досвід обслуговування таких котелень.

2. Поставка обладнання
Ми вважаємо, що комфортне проживання в будинку безпосередньо залежить від надійності інженерних комунікацій. Тому пропонуємо своїм клієнтам тільки продукцію відомих німецьких виробників. Ми 15 років монтуємо і обслуговуємо цю продукцію. Бренд «німецька якість» не підвів нас ще жодного разу.

3. Монтаж
Третій етап – монтаж і налагодження інженерних систем. До них відносяться: опалення, вентиляція або кондиціонування, водопостачання, каналізація. Окремим пунктом можна поставити монтаж котелень. Робота ведеться майстрами, добре знають свою справу і відповідають за результат. У бригаді монтажників працюють хлопці-росіяни, які проживають в Одинцовському районі. Це принципова кадрова політика компанії. Серйозне обладнання вимагає технічних знань і постійного додаткового навчання. Наші монтажники мають вищу освіту і постійно підвищують свій професійний рівень.

4. Сервісне обслуговування
Більше 15 років ми поставляємо для наших клієнтів опалювальне обладнання Компанії Viessmann і є її офіційним дилером. Тому на базі «Лагуна Теплосервіс» була створена спеціалізована організація ТОВ «Лагуна Центр Віссман», що займається сервісним обслуговуванням котлів Viessmann і Buderus. Сюди входять профілактичні огляди обладнання та виїзд аварійних бригад для усунення несправностей. Детальніше про це читайте в розділі «Сервіс і обслуговування».

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *