Консольный стеллаж

Консольні стелажі
Консольні стелажі являють собою збірно-розбірну металеву систему, конструктивно виражену ґрати з вертикальних стійок,опорних і несучих консолей, розташованих горизонтально. Консольний елемент призначений для розміщення на зберігання будівельного, виробничого і побутового матеріалу. У нас Консольный стеллаж.

Підрозділяється даний вид стелажних конструкцій на 2 підвиди:
для тарно-штучних вантажів;
для довгомірних вантажів;
Грузонесущим елементом для стелажів 1 підвиду є консольні елементи(консолі), приєднані до тіла металлостоек. Місця розміщення виконуються у формі ярусу «куточків». Основа системи-опорні планки стрижневої решітки стійки. Ці системи можуть реалізовуватися і в варіанті «коротиш». Поздовжні металозв’язку, що з’єднують стійки, монтуються в передній і задній площинах секції. Важливо, що кріплення стійок поверху обов’язково. Відмінною особливістю 2 підвиди є виконання металоконструкцій на Колонному консольному ряду. Цей варіант можливий до виконання у вигляді одностороннього і двостороннього разташування гілок консолі. Колони цієї конструкції фіксуються між собою зв’язками(уздовж), а в окремих панелях – розкосами, влаштованими в середній площині колон. При монтажі консольних стелажів на території майданчиків з сейсмічністю 8-9 балів, на полицях додатково повинні бути передбачені упори, що запобігають сповзанню вантажів.

Консольні стелажі прекрасно працюють під великими і малими вагами. Консольну систему переважно застосовують для розміщення довгомірних вантажів-труб, прокату, будівельних товарів. Ці конструкції підійдуть і для негабаритних виробів, що мають формовану упаковку.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *