Ефективні методи і засоби боротьби зі шкідниками

Ефективні методи і засоби боротьби з медведкй
Капустянка поселяється в удобреному і вологому грунті, а це саме ті умови, в яких садівники містять свій город. Щоб зрозуміти, чи живе шкідник в грунті, варто лише придивитися, чи немає на поверхні земляних горбків.

Своїми міцними щелепами капустянка руйнує коріння, прирікаючи рослина на загибель. Новоспечений садівник далеко не відразу зрозуміє, що йому потрібні засоби захисту від капустянки, але якщо присутність комахи було виявлено, діяти варто негайно. Купуйте якісні засоби боротьби зі шкідниками на нашому сайті https://sevenmart.com.ua/g15614926-sredstva-medvedki.

Наш інтернет магазин пропонує вам купити засоби захисту городу оптом, адже так набагато дешевше!

Домашні засоби боротьби
Пісок і гас. Для того щоб відлякати медведку, розсипте просочений гасом пісок між грядками. Запах гасу відлякає комах.

Риба. Вирийте лунки і покладіть туди шматки сирої риби. Капустянка не любить цей запах, так що їй доведеться покинути город.

Вільха. Вставте гілки цього дерева в землю, дотримуючись відстань 1.5 метра. Запах відлякає комаха, але для довготривалої дії гілки періодично необхідно замінювати свіжими.

Гній. Як тільки починається весна, розкладайте купки гною по городу. Капустянка неодмінно оселиться в них і відкладе яйця. Потім зберіть пастки і роздушіть вміст.

Вода і соняшникову олію. На 4 л води доводиться одна столова ложка соняшникової олії. Такий розчин варто розлити по всьому норкам, які ви виявили. Масло перекриває дихальні шляхи комасі, в результаті чого воно гине.

Де взяти ефективний засіб від капустянки?

У домашніх засобах завжди є сила, але вони не завжди настільки ефективні, як спеціально призначені препарати. Коли мова заходить про врожай, якого ви так чекаєте від свого городу, останнє що хочеться робити — ризикувати, експериментуючи із засобами. У нас ви знайдете найвірніше зброю проти шкідливих істот для надійного захисту городу за приємною вартістю.

Як позбутися від щурів і мишей? Купити родентициди (щурячу отруту і засіб від мишей) оптом

Яскравими представниками гризунів вважаються щури і миші. Цей найчисленніший вид досить небезпечний для людини. А їх сусідство завжди приносить масу клопоту.
Гризуни можуть переносити небезпечні інфекції і завдати значної шкоди майну.

Саме тому важливо своєчасно ліквідувати небезпеку.
З початку і до кінця осені — піковий час активності шкідників. Коли починається справжня боротьба з гризунами в господарстві.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *