Nokia

Компанія Nokia відкрила передзамовлення на гібридні смарт-годинник Steel HR, поставка яких почнеться в дні передсвяткових продажів — через більш ніж рік після того, як вони повинні були з’явитися на прилавках магазинів під брендом Withings.

Цей годинник були анонсовані у вересні 2016 рік компанією Withings, але запланований в наступному місяці запуск так і не відбувся, оскільки Nokia розпочала переговори про поглинання Withings, яке в кінцевому підсумку було завершено в червні цього року.

Незабаром після цього Nokia відновила випуск кількох продуктів Withings під своїм брендом, включаючи годинники Nokia GO і Nokia Steel, а також пристрої Nokia BPM + і Nokia Body +.

Для тих, хто стикався з брендом Withings, новий годинник від Nokia виглядають досить знайомими, так як є майже ідентичним продуктом. Як і їх стандартний аналог Nokia Steel, Steel HR мають простий і стильний аналоговий екран, який може запропонувати інформацію про здоров’я, таку як частота серцевих скорочень, лічильник кроків, пройдену відстань, кількість спалюваних калорій і багато іншого. Крім того, при підключенні до смартфону смарт-годинник можуть повідомляти про надходить дзвінок, текстове повідомлення і майбутні події.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *