Правила використання сонячних електростанцій

Ефективність СЕС безпосередньо залежить від виду фотоелементів, які кріпляться на даху. Вони можуть бути виготовлені з монокристалічного, полікристалічного і аморфного кремнію, причому кожен з них відрізняється за коефіцієнтом корисної дії, тобто по відношенню сонячної енергії, що потрапляє на фотоелемент, до енергії, яка надходить до споживача. Найбільш продуктивними вважаються фотоелементи з монокристалічного кремнію.

Щоб придбана сонячна електростанція якнайшвидше окупилася, необхідно виконати кілька простих вимог.

По-перше, поміняти всі звичайні лампи розжарювання на люмінесцентні або світлодіодні. Вони споживають в декілька разів менше електроенергії, ніж «лампочка Ілліча», тим самим знижуючи загальне навантаження.
По-друге, намагатися використовувати потужні прилади днем, для меншого навантаження на акумулятори.
По-третє, оптимізувати навантаження, не включаючи одночасно прилади, що вимагають великої потужності, наприклад, чайник, пральну і посудомийну машини. Аавтономное электроснабжение дома на солнечных батареях можна придбати на сайті https://sunbeam.dp.ua.

Отже, ви вирішили купити автономну сонячну електростанцію. Як же визначитися з кількістю фотоелементів, щоб їх вистачило для енергозабезпечення всього вашого житла? Для цього потрібно чітко знати наступні фактори:

  • площа розміщення;
  • сезон застосування — літо, зима або цілий рік;
  • клімат місцевості;
  • наявні природні перешкоди для сонячного світла (сусідні будівлі, дерева і т. д.).

Від перерахованих вище умов безпосередньо залежить ефективність роботи фотоелементів. Чим складніше умови, тим більше кількість фотоелементів необхідно для вироблення необхідної потужності.

На ресурсі 220 Volt ви можете ознайомитися з великою кількістю електростанцій і бути впевненими в їх повної працездатності і надійності. Купуючи у нас даний продукт, ви отримуєте професійну підтримку і консультації фахівців. Все СЕС характеризуються досить довгим періодом роботи і практично не зношуються.

Ви не будете залежати від неполадок в комунальній електромережі, а ваш джерело енергії повністю доступний в будь-який час року. Також майже всі сонячні електростанції — модульної збірки, що дозволить вам підібрати свій варіант пристрою, а в разі поломки — швидко і недорого замінити модуль, не купуючи новий прилад цілком.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *