Трансформаторная подстанция

Для перетворення і розподілу електроенергії використовується трансформаторная подстанция. Цей пристрій знайшло своє застосування в багатьох сферах діяльності, де необхідно трансформувати напруга. Сучасні електроприлади дуже чутливі до скачок електрики, щоб захистити їх від поломки, необхідно оснастити електромережу підстанцією КТП. Комплектна трансформаторная подстанция (КТП) являє собою пристрій в комплектації якого є всі елементи необхідні для перетворення електроенергії (трансформатори, щити та ін.).

Сфера використання:
— промислові об’єкти;
— сільськогосподарські комплекси;
— села;
— дачні селища;
— метрополітен.

ТОВ «Інвольт» пропонує придбати підстанції КТП в Алмати високої якості з повною комплектацією. У нас є широкий вибір КТП — різної потужності і конструкції: кіоскових, щоглові, блокові трансформаторні підстанції.
Види підстанцій КТП:

Трансформаторные подстанции розрізняють за кількома параметрами;
1. За значенням напруги:
— вузлова розподільна підстанція — не виконує трансформацію електрики, а тільки розподіляє отриману від енергосистеми енергію напругою від 110 В до 220 В.
— трансформаторная подстанция глибокого введення — забезпечує роботу групи підстанція або великих підприємств. Працює з напругою 35- 220В.
— головні знижувальні — розподіляє енергію по всьому підприємству;
— тягові підстанції — використовуються для забезпечення електротранспорту електрикою.
На нашому ресурсі можна купити КТП з різною потужністю трансформаторів — КТП 160, КТП 250, КТП 630, КТП 1000. Від цих параметрів залежить потужність всієї підстанції.

2. За типами перетворення енергії трансформаторная подстанция буває:
— знижує — для розподілу електроенергії підстанція трансформує напруга в більш низьке;
— підвищує — підвищує напругу перед розподілом електрики по об’єктах.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *