Особливості кладки облицювальної цегли

Особливості кладки облицювальної цегли
Кладка облицювальної цегли процес трудомісткий, що вимагає не тільки великої акуратності й уваги, але також  знання особливостей роботи з цим будівельним матеріалом і самого якісного матеріалу.

Як правило, виробляти кладу облицювальної цегли своїми руками вирішують далеко не всі. Найчастіше, навіть ті, хто непогано кладе просту будівельну цеглу, не наважується виконувати роботи з облицювання. Причин цього кілька, з основными вы можете ознайомитися на сайті http://stroysnab2000.ru/poleznye_stati.

точність і акуратність виконання шва;
ретельне дотримання горизонтального і вертикального рівнів;
зв’язка облицювальної стінки з основною, в разі, коли облицювальну цеглу «прикладається» до основної стіни будівлі без перев’язки;
наявність наскрізних порожнеч усередині цегли, завдяки чому ускладнюється робота з розчином і витримкою однакової товщини шва;
остаточна «розшивання» готової кладки;

Насправді, процес кладки облицювальної цегли лише небагато чим складніше будівельного, головне — це трохи тренування для отримання необхідного досвіду, щоб «відчути» саму цеглу і пристосуватися до її особливостей і ваги, а також знання нехитрих правил, які допоможуть значно полегшити сам технологічний процес .

Основні моменти, на які слід звернути увагу
Перед укладанням на розчин, слід зробити викладку цегли «на суху», розклавши його уздовж все лінії майбутньої кладки. Це дає можливість зробити сортування матеріалу, видалити шлюб і матеріал з поганою геометрією. Виділити місця підрізування, приготувати під них цегла.

Різання матеріалу найкраще робити за допомогою «болгарки».
Безпосередньо перед укладанням цегли на розчин його необхідно змочувати водою (крім клінкерних цегли). В цьому випадку поліпшується адгезія з розчином. Суха цегла різко витягає вологу з розчину, що призводить до значного зниження механічної міцності шва.

Використання спеціальних шаблонів (в тому числі і саморобних) дозволяє наносити розчин рівномірним, тонким шаром, що в підсумку призводить до отримання геометрично рівного шва з мінімальними тимчасовими витратами. В цьому випадку робити укладання цегли можна навіть при відсутності спеціальних навичок після невеликого тренування. Подивитись оптовые цены на кирпич в москве, а також вибрати справді якісну цеглу можна на сайті http://stroysnab2000.ru.

Товщину горизонтальних швів необхідно витримувати від 8 до 16 мм в залежності від розміру цегли, а горизонтальних — 10-12мм.
Краплі розчину і бризки необхідно видаляти до їх висихання.
Не в жодному разі не можна рухати цегла після того, як розчин почав схоплюватися!

Використовуючи дані нехитрі правила, і трохи попрактикуватися, для отримання певного досвіду можна легко виконати облицювання власного будинку, гаража або сарая. Головне — необхідно використовувати якісний лицевой кирпич, який ви можете вибрати на сайті з каталогів нашої компанії ТОВ «СтройСнаб 2000».

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *