HUAWEI

У чому ж їх єдина і основна особливість і чим же вони відрізняються один від одного. Тож почнемо! За останні два роки виробник вийшов на пік популярності, його моделі відрізняються від інших виробників неймовірною тонкістю і легкістю самого апарату і цікавим захопливим дизайном. А на рахунок начинки і технічних характеристик теж є чим похвалитися. Телефоны и смартфоны huawei можна придбати на сайті https://mobipoisk.com.ua.

Однією з особливостей в смартфон Хуавей є присутність функції роботи в рукавичках, що дуже зручно в зимовий період часу. У деяких моделях телефонів меню трохи відрізняється від стандартного, з’явилося багато різних фішок, повідомлень і незвичайних шторок. Але не варто хвилюватися, хворих змін і труднощів ви не відчуєте, багато програм і додатків встановлено за замовчуванням. Так само швидко і доступно безкоштовно можна завантажити нові програми через Плей Маркет або Ап Сторі.

Не обійшлося звичайно і без присутності елементів метала в корпусі, що надає зовнішньому вигляду телефонів huawei honor стильності і елегантності, ну і звичайно трохи спрацьовує ударостойкость. Передня панель виготовлена ​​з високоякісного загартованого скла захищеного від фізичних ударів. Внизу під екраном знаходяться сенсорні кнопки як з підсвічуванням так і без неї. Діагональ екрану 4,5 5,5 дюймів з хорошими кутами огляду і відмінною видимістю при сонячному світлі. Відтворення аудіо та відео файлів зі звуком вище середнього і високого рівня.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *