Монтаж котельного обладнання та установка газового котла

Грамотний монтаж котельного обладнання та установка газового котла опалення зокрема є запорукою довгострокової експлуатації системи опалення приватного будинку. Для виконання робіт даного типу необхідно звернутися до висококваліфікованих фахівців, які серйозно ставляться до пристрою системи опалення. Компанія «Сантех Еліт» http://www.santehelit.net.ua надає послуги по монтажу котлів опалення, а також з комплексного монтажу котельних під ключ за прийнятними цінами.

Підготовчі роботи. Якщо необхідно встановити опалення, приміщення, в якому планується установка котлів опалення, звільняється від зайвих меблів і побутових приладів. При необхідності в стіні прорубується димохід і вентиляційний канал.

Монтаж котлоагрегату. Особливості даного етапу робіт залежать від типу котла: він може бути підлоговим або настінним. У першому випадку котел розміщується на підлозі або підготовленому узвишші. Настінні прилади монтуються на несучу конструкцію будинку.

Підключення до системи подачі теплоносія. На даному етапі виконується підключення опалювального контура та кріплення системи опалення. Для запобігання засмічення теплообмінника і магістральних труб фахівці здійснюють монтаж фільтрів грубої очистки.

Підключення до системи подачі палива. Котел опалення підключається до транспортної магістралі за допомогою гнучких або мідних патрубків. На магістралі, що підводить встановлюється вентиль оперативного управління подачею палива.

Підключення до димоходу. Монтаж котлів опалення завершується їх підключенням до димохідної трубі. Для цього використовується відвідний патрубок, відповідний потужності встановленого агрегату.

Перевірка з’єднань на герметичність. Перед введенням котла в експлуатацію фахівці перевіряють всю систему на герметичність, оглянувши і промацавши області стикових з’єднань і зварних швів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *