Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи не здаються на перший погляд чимось дуже складним. Хоча часто з вигляду приходить до вас сантехніка, надувати щоки як східний падишах, можна подумати, що нічого складнішого і важливіше сантехнічних робіт немає. Істина, як завжди, посередині.

Перш за все небезпека криється в самій якості робіт. Якщо роботи по сантехніці виконані «кривими руками» або з неякісних деталей, то затоку сусідів знизу може обійтися дуже дорого. Крім того, часто сантехнічні роботи (заміна труб) пов’язані з роботою в важкодоступних місцях: за унітазом, за ванною, в закритих нішах і з розкриттям кахельної плитки. Тому порада: не намагайтеся змінювати труби шматочками, ставити змішувачі на гнилі труби і т.д. Скупий платить двічі. По відношенню до сантехніки цей вислів як не можна до речі.

Ми не будемо переконувати вас у тому, що при роботі зі складною і дорогою технікою і сантехприладами потрібні не тільки навички та досвід, а й певна підготовка і розуміння процесів, що відбуваються всередині. Не кажучи вже про автономні системи водопостачання, каналізації та опалення. Без інженерних розрахунків деякі системи будуть або занадто витратними, або непрацездатними.

Ми постаралися максимально полегшити вам розуміння того, скільки грошей в кінці кінців ви витратите на ремонт сантехніки. У нашому прайс-листі всі підводні камені відсутні. Остаточна вартість сантехнічних робіт визначається простою дією додавання, доступному школяреві з молодших класів. Якщо термінологія викликає у вас сумніви, ви завжди можете нам зателефонувати. Наші менеджери розкажуть вам все ньюанси в легкій, доступній формі.

Виконуючи роботу «під ключ», ми намагаємося позбавити вас від непотрібних душевних мук вибору однотипних виробів і комплектуючих. Ми не хочемо щоб ви довго ходили по магазинах вибираючи труби, фітинги та інші сантехнічні матеріали, назви яких ви почули вперше тільки вчора. Зовсім не означає, що в спеціалізованих магазинах ви купите неякісний товар (хоча і це можливо), але потрібно розуміти, що націнки в роздрібному продажі складають від 200 до 300 відсотків, купити матеріал дешевше — точно не вийде.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *