Багатофункціональність планшетів Lenovo

Китайська компанія Lenovo відома виробництвом якісної комп’ютерної техніки і мобільних пристроїв. На рахунку її розробників більше п’яти тисяч різних патентів у сфері IT-технологій http://www.ttt.ua/shop/category/noutbuki-pk-i-orgtehnika/planshety/brand-lenovo.

В Україні бренд в першу чергу відомий завдяки якісним і продуктивним планшетних комп’ютерів.

Дизайн
Планшет Ленів
Планшети Lenovo представлені широким модельним рядом. Серед них є як бюджетні гаджети, так і просунуті девайси, що володіють унікальними характеристиками. Завдяки такій різноманітності, кожен клієнт знайде продукт, який відповідає його вимогам.

Планшетні ПК мають стильний і солідний дизайн. Зазвичай випускаються в чорному або сірому кольорах. У невеликих 7-дюймових моделей корпус відрізняється округленими кутами. Гаджети з великою діагоналлю (10-13 дюймів), як правило, володіють рівними прямокутними контурами.

Компактні пристрої найчастіше обирають молоді люди, які використовують планшет Левоно в навчанні або на зустрічах з друзями. Ті ж, кому необхідний девайс для роботи, зупиняють свій вибір на гаджетах з великим екраном. Він дозволяє без проблем працювати з текстовими та графічними файлами.

Технічні особливості
Пристрій може бути оснащено екраном на базі матриці TN або IPS-дисплеєм. Навіть у недорогих моделях якість зображення на висоті. У будь-якому випадку, передача кольорів дуже яскрава і насичена. На великих планшетах зручно дивитися відео і грати, в той час як маленькі девайси можуть повноцінно замінити смартфон.

Окремо варто сказати про пристроях, що підтримують док-станції. Можна купити такий планшет і перетворити його в повноцінний ноутбук, підключивши до них спеціальну клавіатуру. Залежно від моделі, період автономної роботи складає до 10 годин. Звичайно ж, ціна цих пристроїв не найнижча, проте їх функціональність варта того:

Планшет lenovo
зручна робота з документами;
можливість професійно редагувати фотографії;
підтримка самих вимогливих ігор;
тривалий перегляд фільмів без підзарядки акумуляторів.
Безсумнівно, такий гаджет в силах замінити відразу декілька пристроїв!

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *