SMS

Сервіс не обмежується СМС і Viber-розсилкою.

Також ресурс має форму для збору контактів клієнтів на сайті. Розмістивши на ньому віджет, можна отримати контакти зацікавлених клієнтів і отримати високий відгук. Є багато готових модулів для інтеграцій з CMS для онлайн-магазинів. У нас найкращій mobile sms service provider. Асортимент послуг представлений розсилками СМС, Viber, а також повідомлень в соціальних мережах Однокласники і ВКонтакте. Цей варіант забезпечує велике охоплення і відправку не доставлених повідомлень через SMS або месенджер Viber. Готова інтеграція є з 1С і 1С-Бітрікс. Крім розсилки СМС, повідомлень в месенджерах Viber, WhatsApp і реклами, є можливість замовити голосові розсилки (можна записати самому або сервіс перетворює текст) і оформити Smart-розсилку з поєднанням різних варіантів для максимальної оптимізації. Також є відправка MMS-повідомлень і створення веб-сервісу розсилки. Працює система з СМС, e-mail і Viber, а також пропонує голосові розсилки у вигляді дзвінків за допомогою спеціального веб-інтерфейсу. Крім того, є можливість відправки кодів в номері для підтвердження операцій в дзвінку.

Артлайф

1997-й рік Арт лайф з’являється на ринку. Позначені принципові умови роботи: розвиток унікальних технологій і високий рівень якості продукції. Для реалізації цих завдань Компанія розпочала співпрацю з кафедрою біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Ми пропонуємо купить артлайф.

1998-й рік Арт лайф випускає перші 14 найменувань продукції. Починається розвиток Партнерської мережі. Формується принципова позиція: тільки Росія, лише власну сировину, вітчизняна наукова база і тільки рублеві ціноутворення.

1999-й рік Арт лайф розробляє рецептуру унікальних збагачених киселів. Вперше в Томську відкрито виробництво продуктів функціонального харчування. Компанія підкорює закордонні ринки: Казахстан, Узбекистан, Киргизію, Україна, Білорусь і т.д.

2000-й рік Арт лайф займається новими розробками. З’явилася перша лінія косметичної продукції. Відкривається лабораторія контролю якості та безпеки, акредитована в системі Держстандарту РФ. На першому російському симпозіумі на тему «Корекція харчування населення», в рамках реалізації федеральної програми «Здоров’я нації — здоров’я Росії», доповіді Арт лайф приділяється центральне місце.

2001-й рік Арт лайф стає переможцем конкурсу «Екологічно якісна продукція». Компанія отримує сертифікат відповідності системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001: 2000.

2002-й рік Арт лайф стає переможцем конкурсу «1000 кращих підприємств Росії». Починає формуватися Корпорація. З’являються підприємства: Арт лайф-Техно, для виробництва необхідного обладнання, Арт лайф-Флора в Гірському Алтаї для заготівлі сировини.

2003-й рік Арт лайф відкриває виробничо-експериментальну лабораторію — майданчик для впровадження новітніх технологій, дослідження властивостей біологічно активних речовин і створення на їх основі нової продукції. Технічна оснащеність лабораторії і професіоналізм її співробітників відповідають рівню невеликого науково-дослідного інституту.

Букмекерські контори

У Києві букмекери мають найбільші мережі представництв в Україні. Пункти прийому ставок (ППС) в Києві обчислюються десятками. Велика кількість ігрових залів різних букмекерських компаній в кожному столичному районі дозволяє гравцям на ставках без особливої витрати часу знаходити і користуватися їх послугами. В українській столиці функціонують також і спеціалізовані спорт-бари. У нас найкращі букмекерські контори.

На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» ви знайдете всю актуальну інформацію – адреси ППС Києва, букмекерські контори в Києві, контактні дані цих пунктів з розкладом робочих годин. Для вашої зручності на» РБ » використовується карта з автоматичним визначенням точного розташування ігрових залів не тільки в столиці України, але і в інших містах і країнах.

Наш портал також надає можливість відвідувачам київських ППС оцінити їх сервіс і залишити відгук з особистого досвіду. В останні місяці 2014-го року в Україні закрилися пункти прийому ставок «Фаворит Спорт» і частково пункти прийому ставок «Парі-Матч» і «Спортліга» до законодавчого врегулювання бізнесу з прийому ставок на спорт.

Депозит

Покласти гроші на депозит в українських банках можуть фізичні особи, які досягли 18 років. Також є можливість відкрити депозит на неповнолітню дитину. Подати заявку на відкриття можна онлайн на сайті, або у відділенні банку. При оформленні укладається договір у письмовій формі у відділенні банку. При цьому потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Ми розповімо, де найкращі ставки по депозитах на сьогодні. Якщо сума вкладу значна, то банк має право вимагати від вкладника документи, що підтверджують законність походження грошей. В якому банку краще відкрити вклад? При відкриття депозиту важливо дивитися не тільки на розмір процентної ставки, але і на надійність банку. Варто звернути увагу на пропозиції від державних банків і великих банків з іноземним капіталом. Як правило, такі банки досить надійні. На яку суму застрахований внесок? Відповідно до закону Фонд Гарантування Вкладів Фізичних Осіб забезпечує вклади громадян на суму до 200 000 грн. Єдиним банком, який забезпечує 100% вкладу, є Ощадбанк. Чи обкладаються податком вклади фізичних осіб в Україні? Прибуток, отриманий фізичною особою з банківських депозитів, оподатковується в розмірі 19,5%. Базою для оподаткування є не вся сума вкладу, а тільки отриманий дохід. Банки самостійно нараховують відсотки і стягують їх з банківських вкладів, тобто вкладнику не потрібно самому думати, як і коли заплатити податок.

Автовыкуп

Наша компанія вже тривалий час працює в Києві і пропонує клієнтам швидкий викуп авто. Ми володіємо великим досвідом в даній сфері діяльності і створюємо для клієнтів найбільш оптимальні умови для успішного укладення угоди. У нас найкращій автовыкуп. Ваш автомобіль постраждав в аварії, і ви сумніваєтеся, що його в принципі можливо продати? Все реально! Наша компанія здійснює викуп транспортних засобів, що знаходяться в будь-якому стані, в тому числі викуп авто після ДТП, які практично нереально продати самостійно. Однак для наших клієнтів це не проблема.

Більш того, клієнтам навіть не доводиться вирішувати питання з документацією і самостійно знімати автомобіль з обліку. Ми надаємо послуги комплексно, а тому за оформлення документів також відповідають наші фахівці.

Як легко здогадатися, автовикуп являє собою послугу викупу авто, яку надає спеціалізована компанія. Зрозуміло, займатися продажем машини можна і самостійно. Однак чи буде від цього толк-питання досить спірне. У Києві автовикуп стає все більш затребуваною послугою, і це невипадково. Автовласники відкидають варіант самостійного продажу транспортного засобу і роблять вибір на користь професійних послуг з ряду причин:

Це швидко. Викуп авто є найшвидшим способом здійснити операцію. Вам не потрібно витрачати час на передпродажну підготовку, створення фото, розміщення оголошень і спілкування з потенційними покупцями;

Разрешение на опасные работы

Отримати разрешение на опасные работы
вибрати із загального переліку роботи для подачі дозволу, які виконує компанія (завантажити);
подати заявку в ГУ Держпраці на оформлення експертизи стану охорони праці на підприємстві;
скласти список і навчити співробітників за видами робіт, які вони виконують;
провести (при необхідності) атестацію робочих місць;
отримати висновки експертизи та подати його до відповідних органів;
виконати експертизу;
отримати дозвіл на Роботи підвищеної небезпеки.
Дозвіл на небезпечні роботи видається строком на 5 років і діє по всій території України. Термін отримання — від 20 робочих днів (з моменту оплати і подачі клієнтом необхідних документів).

Етапи отримання декларації на відповідність матеріально-технічної бази згідно з вимогами законодавства з питань охорони праці:

обрати із загального переліку роботи для подання декларації, які виконує компанія (завантажити);
провести аудит з перевірки нормативної та правової документації;
скласти список і навчити співробітників за видами робіт, які вони виконують;
укласти страховий договір цивільної відповідальності;
подача та отримання самої декларації на небезпечні роботи.

Львов

Львовянин-путешественник начал вести онлайн-проект «Не только в Львове», посвященный туристической отрасли города.
Об этом сообщает прессслужба Львовского горсовета. Також ми розповімо вам про отели Львова в центре города.

«Львовский туристический офис совместно с Radio Skovoroda запустили проект «Не только во Львове» в формате подкаста. Его ведущий, Орест Зуб – онлайн-предприниматель, блогер, путешественник, Почетный амбассадор Львова. Орест посетил более 120 стран и общается с экспертами о разные стороны туристического Львова, сравнивая его с другими городами на основе опыта своих путешествий и опыта гостей студии», – говорится в сообщении. Сейчас опубликовано 10 эпизодов подкаста: про туристическую экосистему Львова с Алексеем Федаком, інстаграмний Львов с Ирэной Журавль, культурный туризм с Мартой Троцюк, ночная жизнь Львова с Чадом Зоратлі, галицкую кухню с Алексеем Петельком, архитектурный туризм с Юлианом Чаплінським, Unexplored city с Андреем Риштуном, путешествия вокруг Львова с Кристиной Жук, а также о гостеприимстве в городе и современные технологии в туризме.

Детские стоматологии

Дитяча стоматологія займає окреме місце в стоматологічній клініці «DD clinic». Зуби формуються у дитини ще в утробі матері, проте починають прорізуватися тільки з 6 місяця життя. Саме з появою першого зуба бажано вперше сходити до лікаря, який має хороші відгуки і спеціалізується на дитячій стоматології, оскільки піклуватися про стан здоров’я зубів необхідно з раннього віку. У нас найкращі детские стоматологии (Киев). Важливим моментом формування і прищеплення дитині стоматологічної культури є відвідування лікаря-стоматолога кожні 3 місяці. Дитина повинна звикати до лікаря, а також до стін клініки. Під час огляду не виникають больові відчуття, а значить кожен раз під час прийому дитина не буде відчувати панічного страху перед походом до стоматолога. Популярною в цей період стають абсолютно безболісні і дуже необхідні процедури професійної гігієни порожнини рота-зняття зубного каменю ультразвуком, полірування зубів методом Air-Flow, яка дозволяє видалити накопичився наліт на зубах, візуально відбілити зуби, запобігти багатьом захворюванням.

Джинс

Джинси-основа будь-якого гардероба, незалежно від того, кому він належить – молодій мамі, зрілому чоловікові або маленькій модниці. Без цієї речі вже неможливо уявити повсякденний образ сучасної людини. Саме тому виробники кожен сезон пропонують все нові і нові моделі. У нас  представлений асортимент джинсового одягу для дітей і дорослих, доступною до замовлення оптом на вигідних умовах. Детальныше на https://nonstopshop.ua/dzhinsy-levis/.

Як правильно вибирати джинсовий одяг?
Причинами популярності речей з деніму є практичність, універсальність, зносостійкість. З цього матеріалу шиють штани, сарафани, куртки, які добре поєднуються практично з будь-яким одягом і ідеально вписуються в будь-який гардероб. Однак це відноситься лише до тих моделей, які підібрані правильно. Тому вибираючи джинсовий одяг, потрібно орієнтуватися на:

властивості матеріалів,
розмір,
висоту посадки,
комплектація,
фурнітура,
колір і декоративне оформлення.

Продвижение сайтов в поиске

Насправді, SEO і PPC спрямовані на вирішення різних завдань. Їх спільне використання дає синергетичний ефект: підвищує видимість за рахунок поведінкових факторів, дозволяє оперативно протистояти негативному інформаційному фону і управляти репутацією, проводити тестування змін, виявляти найбільш конверсійні ключові слова, нівелювати сезонний спад продажів і багато іншого. У підсумку SEO використовується як основний метод залучення цільового трафіку, а всі інші – як підтримуючі, вторинні. У нас найкраще продвижение сайтов в поиске.

Інструменти » сеошника»
При справжніх умовах конкуренції і складності ринку в просуванні ніяк не обійтися без використання програм і сервісів-помічників. Найпопулярнішими є:

KeyCollector-платна програма для створення семантичного ядра. Повних безкоштовних аналогів немає. Для групування запитів можна користуватися сервісом kg.ppc-panel.ru. для збору семантики по домену — beta.bukvarix.com.
Screaming Frog SEO Spider-платна десктопна програма для сканування. Безкоштовним аналогом, але з обмеженим функціоналом є Xenu.
Advego Plagiatus, Etxt Антиплагіат-безкоштовні сервіси перевірки унікальності тексту.
Semrush.com -платний сервіс для дослідження конкурентів. Умовно безкоштовним аналогом є ru.majestic.com.
Serpstat.com -платний багатофункціональний сервіс, що дозволяє проводити моніторинг позицій, аналіз зворотних посилань, ключових фраз, аудит сайту, аналіз конкурентів. Для роботи з Яндексом аналогів немає.
Ahrefs.com -платний сервіс аналізу зовнішніх посилань.
Checktrust.ru -сервіс перевірки трасту сайту та оцінки якості посилальної маси. Можна використовувати для оцінки посилальної маси конкурентів.
Linkpad.ru -сервіс аналізу посилань конкурентів.
Xtool.ru -сервіс перевірки трасту сайтів і сторінок в Яндексі, аналіз численних seo-параметрів.
Whoishostingthis.com -сервіс перевірки хостингу.
Builtwith.com -сервіс показує основні технічні характеристики інтернет-ресурсу.